H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Czechy -> Pec Pod Śnieżką -> Tani Sylwester w Czechach, Narty Pec Pod Śnieżką "GÓRSKI HOTEL ** CORSO" ( Narty i góry na Sylwestra) (Wyciągi narciaskie w Czechach)
Przeglądaj
Nazwa
Tani Sylwester w Czechach, Narty Pec Pod Śnieżką "GÓRSKI HOTEL ** CORSO" ( Narty i góry na Sylwestra) (Wyciągi narciaskie w Czechach)
Termin
od 26-12-2011 do 02-01-2012
Miejsce
Czechy, Pec Pod Śnieżką
Zakwaterowanie
Czechy, Narty w Czechach na Sylwestra, Hotel Corso położony jest w samym centrum turystycznego ośrodka narciarskiego Pec Pod Snezku. 50 metrów od hotelu znajduje się przystanek SKI BUSA umożliwiającego połączenia ze wszystkimi najważniejszymi st
Wyżywienie
> śniadania i kolacje
Zabawa Sylwestrowa
Bez Balu
Dojazd
własny
Cena minimalna
999 zł
Cena zawiera
> noclegi w pokoju za osobę
> śniadania i kolacje
Cena nie zawiera
> taksa klimatyczna 1,20 EUR/osoba/doba
> ubezpieczenie TRAVEL + 40 zł/osoba/pobyt
> ubezpieczenie SKI + 8,50 zł/osoba/dzień
Najbliższe stoki
PEC POD ŚNIEŻKĄ to obok Szplinderowego Młyna i Harrachova najpopularniejszy ośrodek sportów zimowych w czeskich Karkonoszach. Jest znacznie większy od Harrachova, ustępuje natomiast Szplinderowy Młyn, jest jednak z tych trzech ośrodków najładniej położony. Zajmuje on górną część doliny Úpy, u stóp najwyższego szczytu Karkonoszy
(i całych Czech) - Śnieżki. Urody dodaje mu skalna sceneria kotłów polodowcowych, wprowadzających akcenty wysokogórskie do łagodnego krajobrazu zalesionych grzbietów.

Dzięki położeniu na znacznej wysokości (830-1215 m) i dużym opadom śnieg na niektórych stokach utrzymuje się przez 5-6 miesięcy - daje to znakomite warunki uprawiania sportów zimowych. W ośrodku działa 10 wyciągów, w tym 1 kolejka 4-osobowa, a oprócz tego funkcjonuje tu kolejka krzesełkowa na Śnieżkę (2 odcinki), przy której jednak nie ma żadnych tras zjazdowych. Przygotowano tu ponad 10 km tras zjazdowych, z czego 6,8 km jest sztucznie naśnieżanych.

Znajdują się tu także najdłuższe w Czechach oświetlone stoki zjazdowe. W ośrodku dominują trasy średnio trudne i łatwe, jest też jedna trasa bardzo trudna. Nowością w tym sezonie jest trasa zjazdowe freestyle o długości 800m.

Piękne położenie w górskiej dolinie sprawia, że Pec pod Sněžkou jest bardzo popularny - w weekendy może tu być tłoczno. W miejscowości znajduje się dobre zaplecze noclegowe i baza gastronomiczna. Pobyt uatrakcyjnić można sobie wycieczką na Śnieżkę, z której przy dobrej pogodzie roztacza się fantastyczne panorama na polskie i czeskie Sudety.

Wyciągi - Czechy - Sylwester na Nartach:
Wyciągi położone są w dolinie Luční potoku, pomiędzy Ličší horą a Javorem. Zlokalizowane są one amfiteatralnie na stokach zamykających dolinę - najdłużej śnieg utrzymuje się na stokach Javora (zachodnich), najkrócej na wschodnich, ale trasy są tam dobrze naśnieżane. Wyciągi zgrupowane są w trzech terenach - Javor, Hnědý vrch i Zahrádky. Natomiast kolejka krzesełkowa na Śnieżkę znajduje się winnej części miasta - ok. 1 km na północ od centrum.
Cena

USŁUGI: hotel dysponuje parkingiem w cenie 80 KCZ za dobę, restauracją, wypożyczalnią sprzętu narciarskiego i szkółką narciarską. 

Dodatkowy link
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
Hotel Corso położony jest w samym centrum turystycznego ośrodka narciarskiego Pec Pod Śnieżką. 50 metrów od hotelu znajduje się przystanek SKI BUSA umożliwiającego połączenia ze wszystkimi najważniejszymi stacjami narciarskimi w regionie, a do najbliższego wyciągi jest 100 metrów od hotelu. 

POKOJE: gustownie urządzone pokoje 2 - 5 osobowe z umywalkami. Na każdym piętrze wyremontowane łazienki z prysznicami. 

WYŻYWIENIE: śniadania i kolacje.

USŁUGI: hotel dysponuje parkingiem w cenie 80 KCZ za dobę, restauracją, wypożyczalnią sprzętu narciarskiego i szkółką narciarską. 

CENA ZAWIERA:
> noclegi w pokoju za osobę
> śniadania i kolacje


Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |