H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Czechy -> Szpindlerowy Młyn -> Narty Sylwester w Czechach, Szpindlerowy Młyn dla Narciarzy "PENSJONAT HATLIK *** (Tani Sylwester w Polsce, na Słowacji i w Czechach)
Przeglądaj
Nazwa
Narty Sylwester w Czechach, Szpindlerowy Młyn dla Narciarzy "PENSJONAT HATLIK *** (Tani Sylwester w Polsce, na Słowacji i w Czechach)
Termin
od 26-12-2011 do 02-01-2012
Miejsce
Czechy, Szpindlerowy Młyn
Zakwaterowanie
Narty Czechy. Sylwester dla Narciarzy, Szpindlerowy Młyn jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Czechach. Stacja składa się z kilku części (m.in. Svatý Petr-Hromovka, Medvedin). Dla narciarzy przygotowano liczne trasy zjazdowe i biego
Wyżywienie
śniadania
Zabawa Sylwestrowa
Bez Balu
Dojazd
Cena minimalna
999 zł
Cena zawiera
> noclegi w pokoju za osobę
> śniadania
> parking
> internet
Cena nie zawiera
> taksa klimatyczna 30 KC/osoba/dzień
> ubezpieczenie TRAVEL + 40 zł/osoba/pobyt
> ubezpieczenie SKI + 8,50 zł/osoba/dzień
Najbliższe stoki
Narty Czechy. Sylwester dla NarciarzySzpindlerowy Młyn jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Czechach. Stacja składa się z kilku części (m.in. Svatý Petr-Hromovka, Medvedin). Dla narciarzy przygotowano liczne trasy zjazdowe i biegowe, a o ich dobrej jakości świadczy fakt, że corocznie odbywają się tu światowej rangi imprezy sportowe, np. Puchar Świata. Nie są to jedyne atrakcje, które oferuje ośrodek. Aby miło i aktywnie spędzić czas, warto wybrać się na tor snowtubingowy, gdzie można zjechać jednoosobowym pontonem po wyznaczonym torze. Oprócz tego do dyspozycji turystów są lodowisko i tor saneczkowy o długości 4 km. Zainteresowaniem turystów cieszą się także organizowane tu kuligi.

Dojazd do Czech na Narty

Do ośrodka można dotrzeć na dwa sposoby. Trasa nr 3 (E65) wiedzie przez Jelenią Górę do przejścia granicznego Jakuszyce- Harrachov. Kilka kilometrów za Harrachovem należy zjechać z drogi nr 10 (E65) na nr 14, po ok. 30 km skręcić w lewo w miejscowości Vrchlabi i trasą nr 295 dojechać prosto do Szpindlerowego Młynu. Drugi wariant dojazdu prowadzi drogą nr 5 przez Kamienną Górę do przejścia granicznego Lubawka- Královec. Dalej trasą nr 16 trzeba dojechać do Trutnova, skręcić w prawo i trasą nr 14 dotrzeć do Vrchlab~.


Narty Czechy

Na narciarzy czeka ok. 25 km tras zjazdowych, z czego ponad połowa jest sztucznie naśnieżana. Przeważają stoki łatwe i średniej trudności. Początkujący mogą korzystać m.in. z oświetlonej trasy o długości 300 m na terenie ośrodka Horn~ M~secký oraz nartostrady Turistická, mającej 2700 m długości i będącej jednocześnie najdłuższą trasą w tym ośrodku. Wiele stoków jest przeznaczonych dla średnio zaawansowanych, ośrodek dysponuje zaś tylko trzema trasami trudnymi. Najdłuższa z nich, Medv'd~n-Eerná, ma 1000 m długości. Atrakcją może być wieczorna jazda na Hromovce, trasie o długości 1500 m.

Snowboard w Czechach

W ośrodku przygotowano dwa snowparki: na terenie Horni Misecký-Medvedin oraz Svatý Petr. Snowbordziści mogą korzystać z u-rampy, big aira, skoczni, raili i boksów.


Bilety (skipassy w Czechach):
Przy kasie Svatý Petr, Hromovka i Medvědín i Horní Mísečky mogą Państwo zastosować karty płatnicze Eurocard/MasterCard i Maestro, VISA i VISA Electron, American Express. Bilet do wszystkich
ośrodków SKIAREÁLU można zakupić w którejkolwiek kasie w Špindlerovie Mlýnie.

Przy zakupie sezonowych, dziecięcych, seniorskich, juniorskich kart i podań o zniżki koniecznie trzeba przekazać wiek użytkownika karty, dowód osobisty i osobę, która będzie używać karty.
Karnetu nie można przenosić i dlatego nie może być pożyczany ani sprzedawany. Przy zastosowaniu karty przez osobę nieuprawnioną będzie bilet odebrany bez kompensacji lub karta zostanie zablokowana. Właściciel zastrzega sobie prawo zmiany cen.

Trasy biegowe

Nr.Trasa biegowaDługość
1Svatý Petr - Krásná Pláň6 km
2Krásná Pláň - Struhadla (okruh)5 km
3Krásná Pláň - Křižovatka U srubu3 km
4LD Pláň - Křižovatka u srubu - Krásná Pláň - LD Pláň (okruh)7 km
5Pláň - Křižovatka U srubu - Křižovatka Stoh3 km
 Łącznie24 kmNr.Trasa biegowaDługość
1Závodní běžecký okruh1.5 km
2Závodní běžecký okruh2 km
3Závodní běžecký okruh3 km
4Závodní běžecký okruh5 km
5Závodní běžecký okruh7.5 km
6Závodní běžecký okruh10 km
7Svážnice ke střelnici2 km
8Svážnice do Labského dolu2.5 km
9Krkonošská lyžařská cesta v úseku: Rozcestí u Čtyř pánů - Vrbatova bouda - Horní Mísečky - dolní stanice lanové dráhy Medvědín13 km
10Horní Mísečky -přes Janovu Horu - Benecko10.5 km
11Horní Mísečky - přes Třídomí - Benecko 10.5 km
 Łącznie67.5 km
Cena
> dzieci do lat 6 opłata stała za pobyt 75 zł
Dodatkowy link
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę

Przytulny i rodzinnie prowadzony pensjonat położony 500 m od ścisłego centrum miasteczka na wysokości 750m n.p.m.

Wyciągi narciarskie: do przystanku ski busa jest niecałe 200 metrów, a najbliższe wyciągi znajdują się zaledwie 100 metrów od pensjonatu.

Pokoje: Komfortowe pokoje 2, 3 osobowe z możliwością dostawki. Wszystkie z łazienką z prysznicem i WC oraz TV - SAT. W pokojach możliwość podłączenia do bezprzewodowego internetu - bezpłatnie.

Wyżywienie: śniadania

Cena zawiera:
> noclegi w pokoju za osobę
> śniadania
> parking
> internet

Cena nie zawiera:
> taksa klimatyczna 30 KC/osoba/dzień
> ubezpieczenie TRAVEL + 40 zł/osoba/pobyt
> ubezpieczenie SKI + 8,50 zł/osoba/dzień

 
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |