H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Włochy -> Aosta -> Sylwester we Włoszech "Hotel CLASS ****" Narty, Alpy
Przeglądaj
Nazwa
Sylwester we Włoszech "Hotel CLASS ****" Narty, Alpy
Termin
od 27-12-2011 do 03-01-2012
Miejsce
Włochy, Aosta
Zakwaterowanie
Hotel CLASS **** położony jest w widokowym miejscu, zaledwie 1500m od stacji narciarskiej Pila.
Wyżywienie
bez wyżywienia
Zabawa Sylwestrowa
brak
Dojazd
samolot
Cena minimalna
(Nie wprowadzono) zł
Cena zawiera
- zakwaterowanie wg wybranej opcji
- wyżywienie - śniadania, obiadokolacje wg oferty
- opiekę pilota - rezydenta
- transfery autokarowe do stacji narciarskich wg oferty
- ubezpiecznie KL (15.000 Euro), NNW (5000 zł)
- Ski-Pass Siski (całe Vall d\'Aosta) 6 dniowy
Cena nie zawiera
- napojów do obiadokolacji
Najbliższe stoki
Aosta: Stolica regionu, pełna sklepów, restauracji i innych atrakcji dla licznie odwiedzających ją turystów z całego świata, przyjeżdżających tutaj ze względu na jej położenie, bliskość gór i wspaniały klimat. Miejsce to jest również idealnym punktem wypadowym dla narciarzy pragnących szusować po największych i najwyżej położonych stacjach narciarskich w Europie.

Ski-Pass w cenie ! W cenie oferty zawarliśmy ski-pass Siski Val d'Aosta pozwalający na korzystanie z całej sieci wyciągów narciarskich w dolinie Aosty (Cervinia, Monte Rosa, Pila, La Thuile, Courmayeur - Mont Blanc)
Dodatkowo w cenę wliczono transfery autokarowe: 1 x Cervinia, 2 x Courmayeur, 2 x La Thuile, 1x Pila.
Cena


Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę

Hotel Class **** - komfortowy, należący do znanej sieci hotelarskiej obiekt położony jest w widokowym miejscu, zaledwie 1500m od stacji narciarskiej Pila. Hotel szczyci się również regionalną restauracją "Sapori di Aosta" serwującą regionalne specjały. W hotelu znajdują się również wyposażone sale kongresowe, zaś w holu można korzystać z bezprzewodowego internetu Wi-Fi.
Hotel Class **** oferuje Państwu pokoje dwu ,trzy oraz czteroosobowe wyposażone w łazienkę z wc, telewizję satelitarną, klimatyzację, bezpośredni telefon, suszarkę do włosów oraz mini-bar.

Wyżywienie: Śniadania - w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje - do wyboru z kilku zestawów i bar sałatkowy.

Ramowy program imprezy imprezy z dojazdem autokarem:
1 dzień 
Wyjazd z Polski (zobacz rozkład jazdy), przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch
2 dzień 
Przyjazd do Hotelu około godziny 18:00, zakwaterowanie.
3-8 dzień 
BIAŁE SZALEŃSTWO !!!
9 dzień 
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w drogę do Polski
10 dzień 
Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

 

 Dolina Aosty (Valle d'Aosta) leży w północno-zachodniej części Włoch na pograniczu z Francją i Szwajcarią. Naturalną granicę pomiędzy tymi krajami tworzą potężne Alpy z najwyższymi szczytami Europy: Mont Blanc 4807 m n.p.m., Matternhorn 4478 m n.p.m., Monte Rosa 4633 m n.p.m. Dolina Aosty jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Włoch, a o jej uroku i atrakcyjności decydują nie tylko walory przyrodnicze, ale również mnóstwo zabytków oraz doskonałe o międzynarodowej sławie ośrodki narciarskie z bogatą infrastrukturą turystyczną pozwalającą zaspokoić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego turysty. Zarówno narciarze jak i snowbordziści mogą tu wyszaleć się do woli na świetnie przygotowanych trasach zjazdowych.


Trasy Narciarskie:
Cervinia Prawdziwy rarytas ! Najwyżej położone trasy narciarskie w Europie ! Zarówno wytrawni narciarze jak i początkujacy znajdą tutaj coś dla siebie. Breuil - Cervinia - zbudowana w latach międzywojennych jako część prowadzonej przez Mussoliniego kampanii na rzecz zdrowego społeczeństwa, jest jednym z najstarszych ośrodków narciarstwa we Włoszech. Doprowadzenie wyciągów do wysokości 3 500 m było absolutnym rekordem, a wielkie hotele cieszyły się dużym powodzeniem wśród zamożnej europejskiej elity. Dzisiaj kolejka linowa na Mały Matterrhorn wyjeżdża na 3 820 m i jest niewątpliwą atrakcją. Górna stacja kolejki znajduje się na niemal pionowej ścianie. Stamtąd tunelem wewnątrz góry przechodzimy ok. 100 m, gdzie rozpoczyna się wspaniała nartostrada. W tunelu znajduje się również winda, którą możemy wyjechać prawie pod sam szczyt Małego Matternhornu. Piękny widok na Matternhorn i Mont Blanc jest niezapomniany.
Moterosa - to największy masyw górski Europy oraz druga pod względem wysokości góra naszego kontynentu. Stacja ta to trzy doliny połączone ze sobą siecią nowoczesnych wyciągów i tras narciarskich, dających możliwość szusowania na doskonale przygotowanych trasach dochodzących do wysokości 3550 m n.p.m. Duże przewyższenia dają możliwość kilkunastokilometrowych zjazdów. Jest to również największy z Włoskich lodowców. Tutejsze ośrodki narciarskie nie są zatłoczone, istnieje tutaj możliwość uprawiania narciarstwa poza wytyczonymi trasami - z miejscowym przewodnikiem. Stację tą polecamy narciarzom średnio i wysoko zaawansowanym.
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |