H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Słowacja Sylwester -> Liptov -> Sylwester na Słowacji "CHATA PANDA" (Komfortowe Domki Sylwester Słowacja)
Przeglądaj
Nazwa
Sylwester na Słowacji "CHATA PANDA" (Komfortowe Domki Sylwester Słowacja)
Termin
od 27-12-2012 do 01-01-2013
Miejsce
Słowacja Sylwester, Liptov
Zakwaterowanie
Sylwester na Słowacji 2011. Domki Chaty na Sylwestra.
Wyżywienie
bez wyżywienia
Zabawa Sylwestrowa
brak
Dojazd
własny
Cena minimalna
699 zł
Cena zawiera
> wynajem chatki na 5 nocy/za osobe
Cena nie zawiera
Płatne dodatkowo:
> taksa klimatyczna 0,5 EUR/osoba/doba
> kaucja zwrotna za chatkę 100 EUR
> ubezpieczenie + 35 zł/osoba/pobyt
Uwagi:
PROMOCJA!
Ważne:
Minimalna ilośc osób w chacie 6.
Najbliższe stoki

Tani Sylwester dla Studentów na Słowacji 

Liptov
Region Liptovska Mara. Oprócz narciarstwa i turystyki region ten proponuje mniej tradycyjne sporty jak paragliding, rafting, jazdę na koniu, speleoserwis, loty turystyczno - obserwacyjne, alpinistykę turystykę rowerową, polowanie oraz wędkarstwo. Znane są termalne kąpieliska w Beszenowej oraz Liptovskim Janie. W zimowym sezonie wyszukiwane są znane ośrodki zimowych sportów jak Demanovska dolina, Maline, Jasna, Chopok, Bocka dolina, Janska dolina. W Liptove znajdują się 3 udostępnione najpiękniejsze jaskinie na obszarze Słowacji. Obszar ten zamieszkany był już od prawieku co dokumentują znaleziska neolitycznego pochodzenia (sprzed 6000 lat). 

Narciarstwo: Liptov oferuje ogromną ilość terenów narciarskich dla wszyskich kategorii narciarzy. Oprócz narciarzy zjazdowych ogromne pole do popisu mają również miłośnicy biegówek oraz turystyki narciarskiej. Najbardziej znane ośrodki sportów zimowych usytuowane są w następujących miejscach: Demänovská Dolina - Jasna, Chopok , Malinno Brdo - SKIPARK Rużomberok. Niedaleko od Liptovskiego Mikulasza znajdują się następujące ośrodki : Podbreziny, Opalisko - Zavażna Poruba, Ziar - Ziarska dolina. Następny ośrodek narciarski usytuowany jest w miejscowości uzdrowiskowej Liptowski Jan, 12 km od Liptowskiego Mikulasza. Liptovski Hradok oferuje swoje usługi w ośrodku Dovalovo. Nie należy zapominać o takich centrach narciarskich jak Čertovica, która znajduje się na terenie gminy Vyšna Boca, a ponadto polecamy odwiedzić ośrodek SMREČINY, położony we wsi Liptovska Tepliczka. Piękno Liptova i bogaty wybór możliwości rekreacyjnych przyciąga na te tereny mnóstwo gości. Zwolennicy skialpinizmu, taternictwa, lotniarstwa, raftingu i innych sportów również będą usatysfakcjonowani. Serdecznie zapraszamy i będziemy zaszczyceni mogąc Państwa gościć. 
Cena
Cena od osoby - 699 zł
Termin:
27.12-01.01.2013
Możliwość przesunięcia terminu i wydłużenia pobytu
Minimalna ilość w domku - 6 osób

Pobyt 7 i 8 osoby Tylko 299 zł (w salonie) - do 15.09.2011 - pobyt osób gratis.
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę

Możliwość wynajęcia chatki w terminie sylwestrowym na Słowacji - 29-12-2012-03-01-2012 - cena 699 zł/osoba

Promocja Sylwester 2012/2013 Słowacja:
Przy rezerwacji do 30-08-2012 - rabat 70 zł od osoby.

Wolne Komfortowe Chaty Słowacja Sylwester 2012/2013 - Jasna Narty + Tatralandia Baseny Termalne - Tylko na Sylwestra na Słowacji !!!!


Ośrodek WIOSKA MAGURA znajduje się w przepięknych regionach słowackiego LIPTOVA w niewielkiej wiosce Malatiny w niedalekiej odległości od Beszenovej. Wioska składa się z 16 drewnianych chat, przy której znajdują się 2 miejsca parkingowe. Na terenie wioski znajduje się odkryty basen, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla.

Wyposażenie: super nowoczesnie urządzona chata przeznaczona jest dla 6 + 2 osoby.

Parter: Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia we wszystkie niezbędne naczynia i sztućce z lodówką i zmywarka. Kuchnia połączona jest z przestronnym i komfortowym salonem z kominkiem i telewizorem LCD. Na parterze znajduje się również łazienka z prysznicem i WC.

Piętro: Na piętrze znajdują się trzy sypialnie 2 - osobowe, dziecięce łóżeczko, stylowo urządzone w drewnie oraz łazienka z wanną i WC.

W chacie: do dyspozycji gości bezprzewodowy internet WiFi.

Wyżywienie: pobyt bez wyżywienie. Możliwość wykupienia Balu Sylwestrowego w Hotelu Sojka ***+

Cena zawiera:
# 5 noclegów/osoba

Cena nie zawiera:
> taksa klimatyczna 0,5 EUR/osoba/doba
> kaucja zwrotna za chatkę 100 EUR
> ubezpieczenie + 50 zł/osoba/pobyt 

W okolicy: 300 metrów od wioski znajduje się komfortowy hotel Relax Soyjka ***+, z którego to zaplecza wellness i restauracji mogą korzystać goście zakwaterowani w chatkach.

Kompleksy Termalne: Beszenova - ok 5 km, Tatralandia ok 10 km. 

Ośrodki narciarskie: SKIClub Malina Brdo ok 10km, SKI PARK Ruzemberok ok 13km , Opalisko - Zavazna Poruba ok 14km, Chopok Sever - Jasna ok 15km , Liptovski Jan - Javorovica ok 16km, SKI PARK Kubinska Hola ok 20km, Snowpark Lucivna ok 22km
 

Dodatkowo płatne:
# opłata za zużycie prądu zgodnie z licznikiem
# końcowe sprzątanie + pościel - 50 euro/chata 

Uwaga:
Cena dotyczy również wynajmu chatki za osobę w okresie 28-12-2012-02-01-2013.
Możliwość przesunięcia terminu sylwestrowego

Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |