H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Francja -> Paryż -> Sylwester w Paryżu, 3dni w Paryżu, Francja, hotel***
Przeglądaj
Nazwa
Sylwester w Paryżu, 3dni w Paryżu, Francja, hotel***
Termin
od 30-12-2011 do 01-01-2012
Miejsce
Francja, Paryż
Zakwaterowanie
Hotel*** w Paryżu
Wyżywienie
BB
Zabawa Sylwestrowa
brak
Dojazd
samolot
Cena minimalna
(Nie wprowadzono) zł
Cena zawiera
- jedną osobę przy 7 podróżujących razem
- transfer lotnisko - hotel w Paryżu - lotnisko
- 2 noclegi ze śniadaniami kontynentalnymi w hotelu*** w Paryżu
- 2 godz. samochodowo - piesza Panorama Paryża z miejscowym przewodnikiem
- bilet do Luwru
- 2 bilety metra do realizacji programu

Cena nie zawiera

- KL i NNW -50zł/os/pobyt
- przelotu
- dodatkowych posiłków w Paryżu
- napiwków
- wydatków własnych w Paryżu

Najbliższe stoki

Paryż mieści się w północnej części Republiki Francji, jest
największym miastem, a za razem stolicą tego państwa. Obszar metropolii został podzielony na 20 dzielnic (arrondissements) o łącznej powierzchni 105 km2, zamieszkuje ją 2mln osób (aglomeracja - 12mln).

Od setek lat Paryż znajduje się w centrum wydarzeń historycznych, politycznych i gospodarczych. W Europie i na świecie miasto kojarzone jest przede wszystkim z wieloma zabytkami, muzeami oraz jako światowa stolica architektury, mody, rozrywki, kultury i nauki.

Rocznie miasto odwiedza około 30 milionów turystów ze wszystkich kontynentów. Są to głównie Brytyjczycy, Amerykanie, Włosi, Niemcy, Rosjanie i Japończycy.

Cena
zapytaj nas o cenę.
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę

Program Wycieczki:

Pierwszy dzień wycieczki do Paryża: Przylot do Paryża. W hali przylotów przy barierce oczekiwać będzie przedstawiciel naszego biura. W drodze z lotniska obejrzymy Panoramę Paryża z doskonałym komentarzem polskojęzycznego, paryskiego przewodnika. Zobaczymy Łuk Triumfalny, Polami Elizejskimi przejedziemy do Placu Concorde. Następnie, obok kościoła św. Magdaleny, Wielkimi Bulwarami, przejedziemy w okolice Opery Garnier i przez plac Vendôme udamy się na wyspę La Cité. Mijając katedrę Notre Dame, przejedziemy na lewy brzeg Sekwany. Zobaczymy najstarszy most Paryża, Pont Neuf, Luwr i muzeum d’Orsay. Objedziemy Pałac Inwalidów i Mostem Aleksandra, prawym brzegiem Sekwany przejedziemy na na plac Trocadero, skąd podziwiać będziecie wieżę Eiffela. Zakwaterowanie w hotelu w Paryżu w wybranej kategorii. Nocleg.

Drugi dzień wycieczki do Paryża :
Śniadanie. Zapraszamy na zwiedzanie, położonego w historycznym centrum Paryża, zamienionego w muzeum, królewskiego pałacu – Luwru. Jego zbiory zachwycić mogą najwybredniejszych miłośników sztuki. Wenus z Milo, Mona Liza, to najbardziej znane i oblegane eksponaty. W tym dniu nie ma z nami przewodnika w Paryżu. Zakwaterowanie w hotelu w Paryżu w wybranej kategorii. Nocleg.

Trzeci dzień wycieczki do Paryża: 
Śniadanie. Spotkanie w recepcji hotelowej na 3 godziny przed wylotem. Transfer z hotelu w Paryżu na lotnisko. Wylot do Polski. W tym dniu nie ma z nami przewodnika w Paryżu.


Informacje:
- realizacja programu w Paryżu nawet dla 1 osoby!
- zniżka na wycieczkę do Paryża dla osób do 25 lat
- polskojęzyczny przewodnik na 3 godziny podczas zwiedzania Luwru, samochód w Paryżu z polskim kierowcą na transfery i polskim przewodnikiem na zwiedzanie Paryża
- możliwość nabycia biletów z wybranego miasta w Polsce do Paryża po atrakcyjnych cenach
- możliwość obsługi indywidualnej w Paryżu, czyli gwarancja prywatności


Ceny dotyczą osób, które zamawiają pakiet razem:

Przy 7 podróżujących razem – cena od 1 osoby: 1035 zł
Przy 6 podróżujących razem – cena od 1 osoby: 1065 zł
Przy 5 podróżujących razem – cena od 1 osoby: 1100 zł
Przy 4 podróżujących razem – cena od 1 osoby: 1165 zł
Przy 3 podróżujących razem – cena od 1 osoby: 1260 zł
Przy 2 podróżujących razem – cena od 1 osoby: 1465 zł
Przy 1 podróżującym – cena od osoby: 2685 zł

Francja ma tak bogatą kulturę tradycję i historię iż bez wątpienia przoduje w ilość zabytków w Europie. Do najbardziej popularnych miejsc odwiedzanych przez turystów niewątpliwie jest jej stolica Paryż.

Stolica Francji - Paryż

Paryż stanowi od dawna kolebkę sztuki i kultury, gdzie znajdują się największe muzea, teatry oraz domy mody. Ulice Paryża pełne są artystów (muzyków, malarzy) a przechadzając się nimi można poczuć panującą tu niepowtarzalną atmosferę.

Do najbardziej znanych zabytków oraz stanowiący symbol Francji należy niewątpliwie Wieża Eiffla. Wieża ta znajduje się u południowego końca Pól Marsowych w centrum Paryża
, tuż nieopodal rzeki Sekwany. Ma ona 312 metrów wysokości i stanowi główny punkt orientacyjny Paryża. Kolejnym ważnym zabytkiem Paryża jak i całej Francji jest Pałac Wersalski. Spełnia on podwójną rolę: rezydencji królewskiej i muzeum historii Francji. Można tu podziwiać architekturę, malarstwo, rzeźby i wspaniałe ogrody. Oglądając arcydzieła sztuki, królewskie meble z XVIII w. i portrety zauważamy subtelną różnorodność stylów i technik od średniowiecza począwszy a skończywszy na XX w.

Jednym z cudów nowego świata i technologii jest również Centrum Pompidou. Znajdują się w nim muzea, biblioteki, sale koncertowe. Jego unikatowość polega na architekturze, w której do jego budowy wykorzystano najnowsze dostępne technologie i stanowić miało ono i potędze technologicznej i architektonicznej Francji.

Do najbardziej znanych kościołów na świecie zaliczyć trzeba położonego na wzgórzu Montmartre, Kościoła Najświętszego Serca Jezusowego czyli Sacre-Coeur. Okolice kościoła stanowią idealny punkt obserwacyjny Paryża oraz szczególnie upodobali sobie to miejsce lokalni artyści. Będąc w Paryżu trzeba odwiedzić również katedrę Notre-Dame rozsławionej przez powieść Victora Hugo, pod tytułem "Dzwonnik z Notre-Dame".

 

Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |