H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Węgry -> Budapeszt -> Węgry, Sylwester w Budapeszcie," Perła Dunaju", Hotel turystyczny
Przeglądaj
Nazwa
Węgry, Sylwester w Budapeszcie," Perła Dunaju", Hotel turystyczny
Termin
od 30-12-2011 do 03-01-2012
Miejsce
Węgry, Budapeszt
Zakwaterowanie
Hotel turystyczny położony niedaleko centrum w spokojnej okolicy.
Wyżywienie
BB
Zabawa Sylwestrowa
spędzana w centrum miasta, gdzie na wolnym powietrzu miasto zazwyczaj przygotowuje różne imprezy, a tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku.
Dojazd
Cena minimalna
(Nie wprowadzono) zł
Cena zawiera
- 2 noclegi w hotelu 
- 2 śniadania 
- przejazd komfortowym autokarem 
- zwiedzanie Budapesztu 
- opieka pilota
Cena nie zawiera

- ubezpieczenie KL i NW -50zł/os/pobyt
- bilet rejs statkiem z poczęstunkiem – 85 zł/os. (opcjonalna dopłata - płatna przy rezerwacji w biurze) 
- nieobowiązkowych wstępów do zwiedzanych obiektów, przewidywany koszt ok. 2500 HUF + ok.3000 HUF baseny termalne 
- dopłata do pokoju 1 osobowego 40% ceny pok. 2-os. 
- ze względu na okres świąteczno-noworoczny program oraz kolejność zwiedzania może ulec zmianie 
- zwiedzanie obiektów wewnątrz odbywa się przeważnie we własnym zakresie

Najbliższe stoki
Budapeszt nazywany często „Perłą Dunaju”, rozłożony jest na dwóch brzegach największej europejskiej rzeki, która dzieli je na zabytkową, położoną na wzgórzach Budę oraz rozległy i ruchliwy Peszt. Jest jedną z najpiękniejszych europejskich stolic. Znaleźć tu można zabytki o wielowiekowej historii, gwarne bulwary, romantyczne zaułki, eleganckie restauracje, nastrojowe winiarnie, kafejki i cukiernie, baseny termalne i wiele innych atrakcji. By rozpocząć nowy rok w doskonałym nastroju, wystarczy przyjechać do Budapesztu pospacerować wieczorem naddunajskim bulwarem, spróbować słynnych węgierskich przysmaków i koniecznie skosztować czerwonego wina Egri Bikaver lub tokaju.
Cena
zapytaj nas o cenę.
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
Hotel turystyczny: położony niedaleko centrum w spokojnej okolicy. Otoczony jest drzewami i krzewami w zadbanym parku. Do centrum miasta można dojechać autobusem nr 4 z Béke tér lub ze stacji metra Ápád híd oddalonej od hotelu ok. 2 km (ok. 15 minut spacerem). W pobliżu znajduje się duże i chętnie odwiedzane centrum handlowe połączone z dworcem kolejowym, ZOO, wesołe miasteczko oraz popularny park Varosliget. Na terenie parku są najstarsze i najbardziej znane źródła termalne oraz rozległy staw, który w zimie zamieniany jest na lodowisko. Hotel 4-piętrowy o standardzie turystycznym.
 
W obiekcie: recepcja, hall, automaty z napojami, sklep z pamiatkami oraz restauracja, która oferuje gościom duży wybór potraw kuchni węgierskiej i międzynarodowej. 
 
Pokoje: 2, 3, 4 osobowe z umywalką (ciepła i zimna woda), z lodówką i telewizor. Na każdym piętrze znajdują się prysznice i toalety. Część pokoi posiada własną łazienkę. 

Sylwester
Noc Sylwestrową spędzimy w centrum miasta, gdzie na wolnym powietrzu miasto zazwyczaj przygotowuje różne imprezy, a tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku. W latach ubiegłych latach na trzech głównych scenach w centrum miasta (plac Vörösmarty, Oktogon, Dworzec Nyugati) już od godzin popołudniowych odbywały się koncerty. O północy można było podziwiać pokaz sztucznych ogni, który zazwyczaj odbywał się nad Dunajem. Istnieje również możliwość zabawy w jednej z dyskotek w Budapeszcie.

Program imprezy :
30.12.2011 – wieczorem wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Słowację do Budapesztu. 
31.12.2011 – przyjazd do Budapesztu. W ostatni dzień starego roku będziemy podziwiać położony na lewym brzegu Dunaju Peszt i kolejno zobaczymy: Śródmieście, Bazylikę, ulicę Vaci Kigyo, Parlament, Plac Bohaterów. Później udamy się podziwiać panoramę miasta ze Wzgórza Gelerta. Następnie czas wolny, a wieczorem wyruszymy na przywitanie Nowego 2010 Roku do centrum miasta. Nocleg. 
01.01.2012 – po śniadaniu udamy się na zwiedzanie miasta zaczynając od leżącej na prawym brzegu Dunaju Budy z jej wielowiekowymi zabytkami. Zobaczymy m.in. Stare Miasto, Kościół św. Macieja, Ratusz, Plac Kapisztran, Wieżę Marii Magdaleny, Bramę Wiedeńską, Plac Disz. Później udamy się na Wzgórze Zamkowe, uznane przez UNESCO jako światowe dziedzictwo kultury. Zobaczymy tutaj m.in. Zamek Królewski i basztę rybacką. Dla chętnych rejs statkiem z poczęstunkiem; czas wolny, nocleg. 
02.01.2012 - wykwaterowanie z hotelu. Przed powrotem będzie można skorzystać z basenów termalnych, jeżeli będą czynne (prosimy zabrać stroje kąpielowe). W miarę możliwości odwiedzimy również Park Miejski wraz z zamkiem oraz ruiny rzymskie. Czas wolny. W godzinach popołudniowo-wieczornych wyjazd do Polski. Nocny przejazd. 
03.01.2012 - przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych.
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |