H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Polska -> Zakopane -> Tanie Wyjazdy Sylwestrowe W Góry "Pensjonat BACA" (Sylwester Zakopane)
Przeglądaj
Nazwa
Tanie Wyjazdy Sylwestrowe W Góry "Pensjonat BACA" (Sylwester Zakopane)
Termin
od 27-12-2011 do 01-01-2012
Miejsce
Polska, Zakopane
Zakwaterowanie
Sylwester spędzony na stoku jest połączeniem aktywności z przyjemną zabawą. Noc sylwestrową na nartach oferują te stoki, które mają możliwość oświetlenia stoku i tras zjazdowych nocą. Pensjonat Baca 16: położony jest w Poroninie - w pewne
Wyżywienie
śniadania, obiadokolacje
Zabawa Sylwestrowa
Bal Sylwestrowy
Dojazd
własny
Cena minimalna
1099 zł
Cena zawiera
- noclegi
- śniadania i obiadokolacja
- PAKIET SYLWESTROWY- BAL SYLWESTROWY W KARCZMIE ( z MENU i alkoholem)
Cena nie zawiera
- taksa klimatyczna płatna na miejscu 1,50 zł/dzień/osoba
Najbliższe stoki
Gubałówka ok 1123 m n.p.m. Na jej szczyt istnieje możliwość wjechania kolejką górską, dzięki której mamy możliwość podziwiania pięknej panoramy Tatr. Stoki są odpowiednio oświetlone, dzięki czemu istnieje możliwość jazdy również nocą.
Nosal ok 1206 m n.p.m. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniej trasy wedle umiejętności sportowych. U podnóża góry znajduje sie przyjemna karczma, w której można spróbować regionalnych przysmaków. Znajduje sę tu również szkoła narciarska wraz z wypożyczalnią sprzętu.
Kasprowy Wierch ok 1987 m n.p.m. Istnieje możliwość wjazdu wyciągiem orczykowym, krzesełkowym oraz koleją linową.
Cena

Aktywny Sylwester na Nartach w Polsce  - Zakopane na Sylwestra

Każdy wybiera taką formę zabawy sylwestrowej jaka odpowiada jego usposobieniu i zainteresowaniom.

Sylwestra można spędzić na eleganckim balu tańcząc do rana, w zaciszu domowym, na szalonej prywatce, na nocnym maratonie filmowym, na rynku każdego miasta. Możliwości jest wiele.

Dla miłośników zimowych sportów i aktywnego spędzania czasu na pewno interesującą opcją będzie spędzenie sylwestrowej nocy na stoku.

Taka forma zabawy sylwestrowej staje się coraz bardziej popularna także w Polsce. Szczególnie spodoba się taka oferta miłośnikom narciarstwa lub jazdy na desce snowboardowej, spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, lubiącym ruch i związaną z nim zabawę.
Sylwester spędzony na stoku jest połączeniem aktywności z przyjemną zabawą. Noc sylwestrową na nartach oferują te stoki, które mają możliwość oświetlenia stoku i tras zjazdowych nocą.

Wtedy też wyciągi czynne są całą noc, a my możemy korzystać do woli z narciarskich przyjemności. Nie mamy ustalonego ściśle harmonogramu zabawy sylwestrowej, możemy wiec w zależności od chęci zjeżdżać, odpoczywać, rozmawiać, relaksować się i znów zjeżdżać na nartach lub na desce snowboardowej.

Jeśli ktoś chce po raz pierwszy spróbować jazdy na nartach lub snowboardu nic nie stoi na przeszkodzie – nastrój sylwestrowej nocy może być znakomitą okazją do skorzystania z ofert sportów zimowych.

Przy większości wyciągów znaleźć można instruktorów, którzy z chęcią wprowadzą każdego chętnego debiutanta w tajniki narciarstwa lub snowboardingu.
To jednak nie samo zjeżdżanie na nartach lub na desce snowboardowej jest największą atrakcją Sylwestra spędzanego na stoku, gdyż jeździć na nartach możemy i w innych dniach.

O wyjątkowości takiego sposobu spędzania Sylwestra decyduje połączenie sportu, aktywności ruchowej z zabawą.  Spędzając Sylwester na nartach mamy zapewnione także ciepłe posiłki i trunki, zabawę przy ognisku i pieczenie na nim kiełbasek, śpiewy i tańce.

Często organizatorzy przygotowują specjalne zabawy dla narciarzy urozmaicające tradycyjne zjazdy – są to mi. in. różnego rodzaju wyścigi, zjazdy z pochodniami, białe dyskoteki urządzane wprost na śniegu i wiele innych.

I z pewnością znajomości zawierane w takiej atmosferze – na stoku, wśród zabaw i szampańskiej zabawy, mogą przerodzić się w dłuższe znajomości i przyjaźnie.
W Polsce sporo ośrodków narciarskich organizuje taką zabawę sylwestrową na nartach.

Przed planowanym wyjazdem w góry trzeba koniecznie dokładnie sprawdzić, gdzie można spędzić Sylwestra na stoku, gdzie organizowane są specjalne zabawy na stoku, gdzie będziemy mieć pewność, iż wyciągi będą czynne do późnych godzin nocnych, a my w przerwach między zjazdami będziemy mogli ogrzać się przy ognisku i zjeść pyszny ciepły posiłek.

Z całą pewnością w Zakopanem i okolicach organizowane są noce sylwestrowe na stokach: na Kasprowym Wierchu, Gubałówce, Butorowym Wierchu, Szczyrku, Poroninie.

Również  inne ośrodki narciarskie przygotowują sylwestrową zabawę na stokach narciarskich – w Muszynie, Szczyrku, Białce Tatrzańskiej, Korbielowie, Czarnej Górze i Tyliczu. Z pewnością mniejsze i mniej popularne ośrodki górskie zapewnią nam spokojniejszego i bardziej kameralnego Sylwestra na nartach.
SYLWESTER LAST MINUTE ZAKOPANE / TANI SYLWESTER W GÓRACH/ OSTATNIE MIEJSCA NA SYLWESTRA W ZAKOPANEM / SYLWESTER 2011/2012 Zakopane/ Sylwester Zakopane Last Minute/ Tani Sylwester w Polsce/ Zakopane na Sylwestra/ Oferty Sylwestrowe w Górach/ Pensjonaty, domki, hotele w Zakopanem/LastMinute Sylwester W Górach
Oferta Sylwestrowa - Pensjonat Baca 16

TERMINY:
28.12-02.01.2012 cena 1099 zł
29.12-03.01.2012 cena 1099 zł
30.12-04.01.2012 cena 1099 zł
31.12-05.01.2012 cena 1099 zł

Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę

Sylwester w Górach w Polsce

Pensjonat Baca 16:
położony jest w Poroninie - w pewnej odległości od drogi prowadzącej do Bukowiny Tatrzańskiej. Jest to idealna baza "wypadowa" na wędrówki w góry, długie spacery czy też rajdy na rowerach górskich. Zimą usytuowanie domu sprzyja miłośnikom białego szaleństwa, ponieważ w pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności.

Pokoje: 2 i 3 osobowe z łazienkami i TV Sat-em.

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje.

Do dyspozycji gości: sala kominkowa. Na zewnątrz jest grill, piaskownica i huśtawka dla dzieci, parking ogrodzony.

Cena zawiera:
- noclegi
- śniadania i obiadokolacja
- PAKIET SYLWESTROWY- BAL SYLWESTROWY W KARCZMIE ( z MENU i alkoholem)

Cena nie zawiera:
- taksa klimatyczna płatna na miejscu 1,50 zł/dzień/osoba

TERMINY:
28.12-02.01.2012 cena 1099 zł
29.12-03.01.2012 cena 1099 zł
30.12-04.01.2012 cena 1099 zł
31.12-05.01.2012 cena 1099 zł

Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |