H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Słowacja Sylwester -> Liptov -> Naty Last Minute Sylwester Słowacja, Pobyty Sylwestrowe na Słowacji dla Narciarzy, Narty Sylwestr Słowacja Last Minute "Chata Jan" (Wolne miejsca na Sylwestra Słowacja na Narty)
Przeglądaj
Nazwa
Naty Last Minute Sylwester Słowacja, Pobyty Sylwestrowe na Słowacji dla Narciarzy, Narty Sylwestr Słowacja Last Minute "Chata Jan" (Wolne miejsca na Sylwestra Słowacja na Narty)
Termin
od 28-12-2012 do 02-01-2013
Miejsce
Słowacja Sylwester, Liptov
Zakwaterowanie
Promocje na Sylwestra dla Narciarzy na Słowacji/Ośrodki Narciarskie na Sylwestra Słowacja/ Narty Sylwester Słowacja/ Pobyty narciarskie Słowacja sylwester/Chata Jan
Wyżywienie
Wyżywienie we własnym zakresie
Zabawa Sylwestrowa
(Nie wprowadzono)
Dojazd
własny
Cena minimalna
3999 zł
Cena zawiera
> wynajem chatki na 5 nocy za 6 osób
Cena nie zawiera
Płatne dodatkowo:
> taksa klimatyczna 0,5 EUR/osoba/doba
> kaucja zwrotna za chatkę 100 EUR
> ubezpieczenie + 50 zł/osoba/pobyt
Uwagi:
PROMOCJA! przy rezerwacji do 15.09 brak dopłaty za 7 i 8 osobę w chacie!
Najbliższe stoki
SKIClub Malina Brdo ok 10km, SKI PARK Ruzemberok ok 13km , Opalisko - Zavazna Poruba ok 14km, Chopok Sever - Jasna ok 15km , Liptovski Jan - Javorovica ok 16km, SKI PARK Kubinska Hola ok 20km, Snowpark Lucivna ok 22km
Cena
OFERTY SYLWESTROWE DLA STUDENTÓW, SYLWESTER LAST MINUTE, CHATY NA SYLWESTRA, CHATKI NA SYLWESTRA NA SŁOWACJI DLA STUDENTÓW, SYLWESTER 2012/2013, OFERTY NA SYLWESTRA DLA STUDENTÓW
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
Ośrodek WIOSKA MAGURA znajduje się w przepięknych regionach słowackiego LIPTOVA w niewielkiej wiosce Malatiny w niedalekiej odległości od Beszenovej. Wioska składa się z 16 drewnianych chat, przy której znajdują się 2 miejsca parkingowe. Na terenie wioski znajduje się odkryty basen, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla.

Wyposażenie: super nowoczesnie urządzona chata przeznaczona jest dla 6 + 2 osoby.

Parter: Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia we wszystkie niezbędne naczynia i sztućce z lodówką i zmywarka. Kuchnia połączona jest z przestronnym i komfortowym salonem z kominkiem i telewizorem LCD. Na parterze znajduje się również łazienka z prysznicem i WC.

Piętro: Na piętrze znajdują się dwie sypialnie 2 - osobowa i jedna 4-osobowa (łóżka piętrowe), stylowo urządzone w drewnie oraz łazienka z wanną i WC.

W chacie: do dyspozycji gości bezprzewodowy internet WiFi.

Wyżywienie: pobyt bez wyżywienie. Możliwość wykupienia Balu Sylwestrowego w Hotelu Sojka ***+

Cena zawiera:
# 5 noclegów

Cena nie zawiera:
> taksa klimatyczna 0,5 EUR/osoba/doba
> kaucja zwrotna za chatkę 100 EUR
> ubezpieczenie + 50 zł/osoba/pobyt 

W okolicy: 300 metrów od wioski znajduje się komfortowy hotel Relax Soyjka ***+, z którego to zaplecza wellness i restauracji mogą korzystać goście zakwaterowani w chatkach.

Kompleksy Termalne: Beszenova - ok 5 km, Tatralandia ok 10 km. 

Ośrodki narciarskie: SKIClub Malina Brdo ok 10km, SKI PARK Ruzemberok ok 13km , Opalisko - Zavazna Poruba ok 14km, Chopok Sever - Jasna ok 15km , Liptovski Jan - Javorovica ok 16km, SKI PARK Kubinska Hola ok 20km, Snowpark Lucivna ok 22km
 

Dodatkowo płatne: # opłata za zużycie prądu zgodnie z licznikiem# końcowe sprzątanie + pościel - 50 euro/chata
Kliknij, aby zadać pytanie / zarezerwować ofertę
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |