H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Nasz TOP - lista hoteli SOREA wg wielkości sprzedaży od  2004 roku wraz z krótką naszą opinią o hotelu:

Sylwester na nartach

Hotel Sorea Hutnik 3* - absolutny nasz hit, najlepszy stosunek jakości do ceny! Nie ma takiego drugiego hotelu na Słowacji: basen, sala gimnastyczna, siłownia, 3 x tenis stołowy, usługi masaży, pokój zabaw dla dzieci, WiFi; latem mini pole golfowe..... Położony w ustronnym miejscu, 1,5 km od Tatrzańskiej Łomnicy w Tatrach Wysokich, tylko 30 km od Łysej Polany. Hotel świetnie się sprzedaje przez cały rok. Szczególnie polecamy pobyty sylwestrowe w hotelu Hutnik. Sylwester 2011 i zima 2012 już w sprzedaży; specjalna promocja First Minute z dużymi upustami przy rezerwacji do końca czerwca 2010.

Hotel Sorea Hutnik 2*
- pokoje nie są tak śliczne jak w części 3*, ale jak najbardziej polecamy! Święta i sylwester 2011 i zima 2012 już w sprzedaży!

Hotel Sorea Jan Sverma 2*
- wielu klientów obawiając się słabego standardu jest mile zaskoczona po przybyciu do hotelu; na dodatek w pobliżu najlepsze warunki narciarskie/narty na Słowacji, w końcu to Jasna-Chopok, a niedaleko Aquapark Tatralandia - najlepsze baseny termalne na Słowacji. Sylwester i święta 2011 już w sprzedaży!

Hotel Sorea SNP 3* - bardzo dobry standard, podobnie jak hotel SVERMA położony niedaleko wyciągów narciarskich w Jasnej na górę Chopok. Święta Bożego Narodzenia i Sylwester 2011 już w sprzedaży!

Hotel Sorea Maj 3* - b. ładnie położony hotel, kolejny hit sieci Sorea; w hotelu 2 baseny termalne (pływacki i dziecięcy) o temp. wody 29 stopni C, tak więc miłośnikom naprawdę gorących wód polecamy pobliską (10 km) Tatralandię. W sezonie letnim w lipcu i w sierpniu przy hotelu Maj czynne jest kąpielsko letnie z kilkoma basenami termalnymi o temperaturze wody maks. 29 C. W cenie pobytu korzystanie ze wszystkich basenów zakrytych i odkrytych (letnich)! Sylwester 2011 i zima 2012 już w sprzedaży! Duże upusty przy rezerwacji do końca czerwca 2010.

Hotel Sorea Titris 3* - (dawniej Odborar) z Aqua Relaksem - perła w koronie hoteli Sorea, położona w Tatrzańskiej Łomnicy. Otwarty kilka lat temu Aqua Relax spowodował, że znaleść wolny termin w hotelu Titris jest naprawdę trudno. Wtedy najczęściej klienci wybierają pobliski (1 km) hotel Hutnik 3* z identycznym standardem pokoi jak w hotelu Titris ale z niższą ceną! W cenie pobytu w hotelu TITRiS niestety tylko jeden 2-godzinny wstęp do Aqua Relaxu Mix-Zona. Na kolejne wstępy goście hotelu otrzymują 40 % zniżkę, natomiast gościom pozostałych hoteli Sorea przysługuje 30 % zniżki. Sylwester i zima 2012 w hotelu Titris już w sprzedaży.

Hotel Sorea Slnava 3* - jedyny hotel sieci Sorea położony w miejscowości uzdrowiskowej; Pieszczany (po słowacku Piestany) są najbardziej rozpoznawalnym i najsłynniejszym słowackim uzdrowiskiem na świecie! W cenie pobytu wstęp wolny na basen (woda podrzewana, nie jest termalna!). Hotel Slnava oferuje wiele usług SPA: masaże klasyczne, masaże podwodne, masaże refleksyjny, kąpiele perełkowe, oddychanie skoncentrowanym tlenem, czekoladowy masaż, parafinowe okłady, termiczne okłady, ziołowe okłady, refleksyjny masaż stóp, masaż kręgosłupa. Hotel jest położny przy jeziorze Slnava, 2 km od centrum uzdrowiska. Oferty sylwestrowe na Słowacji i zima 2012 już w sprzedaży!

Hotel Sorea Uran 3*
- oddalony 500 m od hotelu Titris i 100 m od najlepszych wyciągów w Tatrzańskiej Łomnicy. Hotel idealny dla narciarzy - jeżeli ktoś wybiera się zimą na narty na Słowacji w Tatry Wysokie i nie lubi dojeżdżać samochodem na stok - to jak najbardziej polecamy hotel Uran. Hotel posiada tyle samo gwiazdek co hotel Titris czy Hutnik. Pokoje są ładne, wyremontowane, ale tylko część z nich posiada w 100 % nowe umeblowanie. Przy rezerwacji informujemy klientów, jaki pokój jest dla nich zarezerwowamy (przy rezerwacji pobytów sylwestrowych zdarza się, że nie możemy zagwarantować konkretnego pokoju). Oferty sylwestrowe na Słowacji i zima 2011 już w sprzedaży!

Hotel Sorea Lubovna 2* - wbrew nazwie Lubowniańskie Kupele w hotelu i w najbliższej okolicy nie ma uzdrowiska i basenów termalnych; hotel Lubovna jest położony w ustronnej zalesionej dolinie, na pograniczu Spiszskiej Magury oraz Lewoczskich Wierchów, 7 km od miasta Stara Lubownia. Do najbliższych basenów termalnych:
- słynne uzdrowisko Vysne Rużbachy 22 km,
- kompleks termalny Aquacity w Popradzie 55 km
Do przejścia granicznego Mniszek nad Popradem 24 km, Piwniczna 28 km, Muszyna 28 km. Oferty sylwestrowe i zima 2011 już w sprzedaży!

Od 2006 roku nasze biuro sprzedało najwięcej pobytów sylwestrowych w hotelach SOREA wśród wszystkich, nie tylko polskich (!) touroperatorów. W 2011 zamierzamy utrzymać pozycję lidera.
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |