H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Sylwester w górach, na nartach: Włochy, Słowacja, Czechy, Austria. Narciarski Sylwester w górach, na nartach z dojazdem własnym. Sylwester 2011/2012 proponujemy spędzić we Włoszech, w Val di Sole, Val di Fiemme, Val Gardenie, Marillevie, czy na Madonnie. Polecamy również Sylwester 2011/2012 we Włoszech, w hotelach z wodami termalnymi.

Oferty na narty, na sylwester w Włoszech: 
Sylwester we Włoszech 

Sylwester 2011/2012 na Słowacji w górach słowackich, oferta dla studentów - tanie kwatery, obiekty blisko stoków: Jasnej, Chopoku, Tarty Wysokie, Żylina. Polecamy również Sylwester 2011/2012 na Słowacji w hotelach z wodami termalnymi.

Oferty na sylwestra w Słowacji:
Sylwester Słowacja  

Sylwester 2011/2012 w Polsce, proponujemy sylwester na narty do Zakopanego, Wisły, Poronina, Karkonoszy, Kotliny Kłodzkiej, ale również nad morze do Rewala, czy Ustki .... ceny na studencką kieszeń i nie tylko.

Oferty na sylwestra w Polsce:
Sylwester w Polsce

Sylwester 2011/2012 proponujemy spędzić w Czechach, sylwester na narty do Jańskich Łaźni, Harrachova, Szpindlerowego Młyna, Wielkich Łosin, również polecamy spędzenie sylwestra w Pradze 3-dniowego lub expresowego na 1 dzień.

Oferty na sylwestra w Czechach:
Sylwester w Czechach

Oferty sylwesterowe na Słowacji, w Czechach i w Polsce, które proponuje Internetowy Portal Turystyczny Lookoftravel.pl, najczęściej zawierają w cenie zabawę sylwestrową z muzyką (dyskoteka, czasami DJ, zespół muzyczny albo prawdziwy bal). Jeżeli zabawa sylwestrowa jest zawarta w cenie, taka informacja jest zapisana w ofercie, w tekście "cena zawiera".

Jeżeli nie ma takiej informacji, to znaczy, że sylwestra należy zorganizować sobie we własnym zakresie.
Zazwyczaj Sylwester zawiera w cenie menu, a czasami w cenie jest zawarty również alkohol, najczęsciej szampan, a czasami 1 litr wódki na parę. Oferty sylwestrowe, kupione na LookofTravel.pl zawsze mają niskie ceny. 

Posiadamy oferty na każdą kieszeń, dla studentów i młodych ludzi, a także hotele na wysokim poziomie dla klientów, którzy lubią luksus oraz chcą spędzić sylwestra w wodach termalnych np. na Słowacji, czy Węgrzech. 
Sylwester w Pradze to oferta ze zwiedzaniem, ze śnidadaniami. Niektóre oferty zawierają w cenie bal sylwestrowy. Pozostałe to propozycje ze spędzaniem sylwestra na wolnym powietrzu, lub w restauracji na praskiej starówce. 

A oto przykłady kilku ciekawych ofert sylwestrowych:
  • Hotel Sverma w cenie z Balem Sylwestrowy na Słowacji:
    Dyskoteka; sylwestrowa kolacja od godz. 19.00 z menu: aperitif, kapustnica, danie główne, deser, kawa; bufet szwedzki od godz. 22.00, szampan 0,3 l
  • Hotel Galileo w cenie z Balem Sylwestrowym na Słowacji:
    Rozpoczęcie balu o godz. 19.00, muzyka mechaniczna w restauracji z DJ, sali bankietowej i salonikach, menu: 2 dania główne, kawa, deser, wódka 0,25 l, szampan
  • Hotel Hutnik w cenie z Balem Sylwestrowym na Słowacji:
    zespół muzyczny, pokazy tańca, menu sylwestrowe: powitalny drink, zakąska, główne danie, kawa, ciastko, szampan, bufet szwedzki.
więcej ofert Sylwestrowych>>

sylwester, na narty, Słowacja, Czechy, Włochy, Austria, Francja, Polska, oferty sylwestrowe, 2011/2012, narciarski sylwester, free ski na sylwestra

funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |