H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Sylwester w Polsce w Górach

Wspaniały Sylwester w górach

Nie każdy musi być wielbicielem hucznych imprez, na których z wielką pompą wita się Nowy Rok, zwłaszcza gdy preferuje się spędzanie Sylwestra w niecodzienny sposób , oczywiście w kameralnym gronie.

Z pewnością, osoby, które uwielbiają śnieżną zimę, powinny zdecydować się na wyjazd w góry, gdzie na łonie natury będą mogły doskonale się bawić podczas ostatniej nocy w roku.

Dlaczego warto świętować Sylwestra w  górach?Przede wszystkim, jest o wiele tańszy niż bal sylwestrowy, za który trzeba przeważnie zapłacić kilkaset złotych.

Poza tym do tego dochodzi jeszcze koszt kreacji oraz wizyty u kosmetyczki i fryzjera.
Natomiast, jadąc w góry, nie musimy się martwić o szykowną kreację, w szczególności gdy nie lubimy eleganckich sukni, ponieważ nas krępują.

Zabieramy ze sobą tylko wygodne, praktyczne i ciepłe ubrania, a więc z głowy też mamy rewię mody charakterystyczną dla wytwornych przyjęć, gdyż podczas plenerowych imprez najważniejszy jest nasz komfort, a nie wyłącznie piękny wygląd.

Warto wspomnieć również o tym, że możemy zarówno sami zorganizować sobie wypad w góry, jak i skorzystać z licznych ofert przedstawianych przez biura podróży.

Jednakże wtedy koszt zabawy sylwestrowej wzrasta, ale z drugiej strony nie musimy tracić czasu na szukanie wolnych miejsc w pensjonacie czy hotelu ani zamartwiać się o środek transportu.

Ponadto, imprezy góralskie posiadają niepowtarzalny charakter, który nie da się z niczym innym porównać – regionalna muzyka, przyśpiewki, swojskie jadło, góralska herbatka, która rozgrzeje największych zmarzluchów, oryginalne stroje, tańce, zwykle przy ognisku, niezwykłe opowieści i niepowtarzalny pokaz ogni sztucznych. Tego się nie da opisać, to trzeba po prostu przeżyć.

Oprócz tego, należy wspomnieć także o tym, że prawdziwą atrakcją dla turystów są nocne kuligi, które odbywają się przy blasku pochodni.

Poza tym, osoby, które preferują aktywny tryb życia, mogą jeździć na nartach lub desce snowboardowej po stokach, przemierzać górskie szlaki, najlepiej pod okiem przewodnika.

Oczywiście, świetną zabawą, zwłaszcza dla dzieci, będzie lepienie bałwana lub rzucanie się śnieżkami.

Nie ulega wątpliwości to, że sylwester w górach jest wspaniałą alternatywą dla tych osób, które są już znudzone domówkami, corocznymi balami czy też imprezami w klubie.

Poza tym, ze względu na niesamowitą atmosferę panującą podczas góralskiej zabawy, coraz więcej osób preferuje właśnie ten sposób przywitania Nowego Roku.
 

funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |