H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Sylwester w Polsce

Tani Sylwester w Polsce

Wbrew pozorom, impreza sylwestrowa nie musi być równoznaczna  z  wydawaniem ogromnych sum pieniężnych na bal czy wyjazd za granicę.

Wystarczy trochę fantazji i chęci, aby spędzić cudownie ostatnią noc w roku za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Po pierwsze, dobrym rozwiązaniem dla osób, które muszą liczyć się z groszem, jest urządzenie domowej prywatki. Wystarczy zwołać paczkę znajomych, podzielić między sobą obowiązki, tak aby każdy miał udział w przygotowaniu przyjęcia, przygotować wspólnie potrawy i wybrać rytmiczną muzykę.

Poza tym, nie musimy urządzać zabawy we własnym domu, gdyż możemy wynająć lokal po korzystnej cenie.
Poza tym, w ostatnim czasie popularne jest spędzanie sylwestra pod chmurką podczas koncertów znanych artystów odbywających się na rynkach miejskich.

A co najważniejsze zabawa nic nas nie kosztuje, nie musimy wydawać także pieniędzy na zakup wystrzałowej kreacji, gdyż w kwestii stroju panuje pełna dowolność.

A poza tym, jesteśmy świadkami niezwykłego pokazu ogni sztucznych.
Warto także wybrać się na sylwestra do klubu, który też nie wiąże się z wielkimi opłatami. Poza tym przychodzimy na „gotowe”, czyli nie obchodzi nas nic, ani menu, ani wystrój czy muzyka.

Oczywiście, impreza przypomina poniekąd dyskotekę, a wiec nie zabraknie na niej gry świateł czy hitów królujących na listach przebojów. Obowiązują stroje nieoficjalne, a także mile widziana jest kreatywność w zakresie tańca.

Koniecznie trzeba także rozważyć sylwestrowy wyjazd w góry, który jest tańszy niż bal, zwłaszcza gdy wybieramy się np. w Tatry większą paczką. Jest to z pewnością oryginalna forma przywitania Nowego Roku, ale jest coś magicznego  w tym, kiedy otuleni w ciepłe  kożuchy składamy sobie życzenia na łonie natury. Poza tym górskie szczyty pokryte pierzyną śnieżną wyglądają bajecznie, na pewno klimat panujący w tego typu miejscach jest wyjątkowy.

Oprócz tego, zawsze możemy spędzić sylwestra we dwoje w zaciszu domowym, co nie wiąże się z kolosalnymi wydatkami. Wystarczy przygotować smaczne przekąski, zatroszczyć się o butelkę szampana oraz nastrojową muzykę i gotowe. Niezapomniana zabawa gwarantowana.

Natomiast fanatycy filmów bądź sztuk teatralnych mogą się udać w noc sylwestrową do tychże miejsc, gdyż coraz częściej kina i teatry przedstawiają naprawdę interesujące propozycje w sylwestra, a co najważniejsze po promocyjnych cenach.

Trzeba podkreślić, że często tańszy sylwester jest o wiele lepszy niż ten, za który zapłaciliśmy krocie. Przede wszystkim, dlatego że czujemy się na nim swobodnie, a jeśli przy tym dopisze nam fantazja, to sukces imprezy murowany.

funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |