H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Oferty Na narty Włochy Sylwester/Włochy Narciarskie
Oferty Na narty Włochy Sylwester/Włochy Narciarskie

San Martino di Castrozza - Passo Rolle  (1404 - 2357 m n.p.m.) Ośrodek położony wśród łąk i lasów iglastych u stóp masywu górskiego Pale di San Martino, które połączone jest z innymi ośrodkami przełęczą Passo Rolle. Zarówno wśród Włochów jak i turystów ze Skandynawii miasteczko to uznawane jest za prawdziwą perełkę.

Trasy w San Martino charakteryzują się różnym stopniem trudności, jednak przewaga jest tych łatwiejszych.

Na obszarze San Martino di Castrozza - Passo Rolle, do dyspozycji mamy łącznie 60 km tras zjazdowych obsługiwanych przez 24 wyciągi oraz 30 km tras biegowych.

Dobrze rozwinięta infrastruktura sportowa, pozwala na wędrówki w rakietach śnieżnych z przewodnikiem po lasach Piano della Cavalazza, Val Venegia, Altopiano delle Pale, a również po trasach od jezior Calaita po szczyt Cima Rosetta. Ponadto można korzystać z kursów wspinaczki, boiska do siatkówki i koszykówki, kortów tenisowych, fitness centrum oraz krytego basenu (dla posiadaczy ski-passów bezpłatnie, czepek obowiązkowy).

Liczne atrakcje dla dzieci, dobrze zorganizowana infrastruktura sportowa, dla posiadaczy karnetów darmowe ski busy kursujące w obrębie całego obszaru to tylko niektóre z argumentów przemawiających za San Martino di Castrozza.

Do atrakcji zaliczymy na pewno również restauracje, winiarnie, puby, piano bary i dyskoteki. Organizowane są wieczorki kabaretowe, koncerty i święta ludowe. Polecamy super klimatyczną knajpkę pod hotelem Excelsior Cimone (wejście od strony parkingu). Właścicielowi goście z Polski już zawsze kojarzyć się będą z super imprezami do białego rana i tańcami na stołach i barze. 
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |