H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Trevalli Ski Area wchodzi w skład Dolomity Superski
Trevalli Ski Area wchodzi w skład Dolomity Superski

Trevalli Ski Area wchodzi w skład Dolomity Superski.  Łączy trzy charakterystyczne doliny alpejskie: Val di Fassa, San Pellegrino i Val Biois, połączone siecią nowoczesnych wyciągów. Doskonale przygotowane stoki narciarskie z przepięknymi widokami w tle, duże możliwości uprawiania rozmaitych sportów zimowych, doskonała infrastruktura - wszystko to sprawia, że z roku na rok region ten odwiedza coraz większa liczba turystów.

Przygotowano 100 km doskonale przygotowanych tras o różnym stopniu trudności, z czego sztucznie naśnieżana jest blisko połowa (45 km tras) – stanowi to gwarancję śniegu przez cały sezon. Arena włoskich Trzech Dolin to doskonałe miejsce zimowego wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla wytrawnych narciarzy.

Najnowocześniejsze wyciągi, ograniczają czas oczekiwania, a ich przepustowość to  36000 os./godz. Najdłuższa trasa Cima Predazo ma 10 km długości, różnica poziomów wynosi 850 m. Centrum narciarstwa biegowego w Alochet - Passo San Pellegrino przygotowało dla turystów pragnących uprawiać ten rodzaj narciarstwa aż 62 km tras.

Poza jazdą na nartach i desce do atrakcji turystycznych w regionie możemy niewątpliwie zaliczyć: wycieczki piesze (snow walking), jazda saniami, wędrówki  na rakietach śnieżnych, przejażdżki na skuterach śnieżnych oraz psimi zaprzęgami, ski alpinizm, wspinaczka po lodzie, nocne zjazdy na nartach i łyżwiarstwo.

Doskonała zabawa oraz rozrywki poza stokiem nie pozwalają sie nikomu nudzić. Udających się do Trevalli zachęcamy do odwiedzenia  lokalnych knajpek, barów i restauracji serwujących dania kuchni regionalnej i słynne włoskie bombardino.  
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |