H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Austria narciarzom i snowboardzistom/Regiony narciarskie w Austrii
Austria narciarzom i snowboardzistom/Regiony narciarskie w Austrii

Austria narciarzom i snowboardzistom kojarzy się głównie ze świetnymi warunkami narciarskimi. To prawdziwy raj dla miłośników białego szaleństwa z niezliczoną ilością ośrodków narciarskich.

Doskonale przygotowane trasy o różnym stopniu trudności, nowoczesne ośrodki narciarskie w Austrii, kadra profesjonalnych instruktorów, rodzinna atmosfera, doskonała kuchnia, wyśmienita zabawa i wreszcie śnieg pod dostatkiem – to przepis na udany aktywny wypoczynek.

Dodatkowo Austria kusi pięknymi krajobrazami z alpejskimi szczytami w tle oraz nieskalaną, dziewiczą przyrodą. Narty w Austrii to fantastyczna propozycja również ze względu na stosunkowo niewielką odległość od naszego kraju.

To międzi innymi dlatego oferty na narty w Austrii z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem wśród naszych rodaków.

Regiony narciarskie w Austrii które najczęściej wybierają Polacy to: Tyrol (Stubai, Zillertal, Pitztal, Kitzbuhel), Karyntia, Saalbach czy Kaprun Zell am See, gdzie w letnich miesiącach odbywają się sławne już Dni Polskie.
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |