H I T    D N I A
NEWSLETTER
Aby otrzymywać informacje o nowościach wpisz adres e-mail:

Narty - Sylwester 2012/2013 -> Karyntia - Oferty Narciarskie na Sylwestra Austria
Karyntia - Oferty Narciarskie na Sylwestra Austria

Karyntia - Oferty Narciarskie na Sylwestra Austria

Na turystów czekają świetnie przygotowane trasy zarówno dla zawodowców jak i początkujących. W sumie ponad 1031 km alpejskich tras zjazdowych. Jedna z bardziej znanych miejscowości Karyntii to Bad Kleinkirchheim.

Bad Kleinkirchheim (1100 - 2050 m n.p.m.), region narciarski leżący w karynckiej części pasma Nockberge, po południowej stronie Alp. Do dyspozycji oddano 103 km tras zjazdowych, 26 nowoczesnych urządzeń wyciągowych i 880 armatek śnieżnych, co gwarantuje wspaniałą zabawę na śniegu.

W górach Nockberge utworzono Park Narodowy, przez który przebiega trasa widokowa Nockalmstarsse o długość 34 km. Dostępna jest tu bogata baza noclegowa i rozrywkowa, zwłaszcza dla rodzin. Amatorom biegówek polecamy trasę "Nockalm" o długości 4 km.. Po świetnej zabawie na stoku, zapraszają do siebie ośrodki z wellness.

Wybudowane zostały na wzór antycznych term rzymskich, ich powierzchnia to 40 metrów kwadratowych. Karnet "Top Ski Kärnten GOLD" obowiązuje nie tylko w całym regionie, ale również na terenie całej Karyntii 
funkcje użytkownika: zaloguj | 
funkcje użytkownika: zaloguj |